Kreogeneracja 2015 i ogłoszenia

Kreogeneracja
SOCIAL MEDIA

W najbliższą sobotę 20 czerwca 2015 odbywa się III Ogólnopolska Rodzinna Konferencja KREOgeneracja 2015. Wystąpię jako jeden z uczestników panelu dyskusyjnego. Będziemy mówić na temat kreatywności i twórczego myślenia w życiu. Zapowiada się bardzo ciekawie, a konferencja jest bezpłatna. :) Gorąco zapraszam!

Ogrom podróży i aktywności w życiu powoduje, że nie nadążam z ich opisywaniem. To miłe itd., ale blogowaniu nie służy. Wdrażam plan, który pozwoli działać i równolegle opisywać, by nie pojawiały się dziury. Ilość planów przerasta moje możliwości przerobowe…

Kończę nadrabiać właśnie zaległy odcinek audycji W głąb siebie w radio Kontestacja i zaraz po nim będzie bieżący, więc przynajmniej zachowamy ilość odcinków w cyklu. Żeby wiedzieć o nich na czas premiery, możesz zostawić maila na mojej liście newsletterowej, to będziesz wiedzieć pierwszy/a.

W najbliższym czasie w czasopiśmie Pod prąd pojawi się także mój artykuł na temat pokonywania lęku przed podróżami. Jeśli odczuwasz taki, nawet w sposób, który nie powstrzymuje Cię przed wyjeżdżaniem, to proponuję Ci zapoznać się z podejściem, które w nim opisuję i które doskonale przechodzi u mnie wszelkie próby bojowe. O artykule również dam znać przez newsletter.

Tak wielu ludzi goni za szczęściem,  tak naprawdę nie wiedząc czym ono jest. Dlatego na koniec polecam moją ulubioną definicję szczęścia:

Szczęście, to docenianie tego, co się ma.

Post czytano: 61 razy, a dzisiaj 1. By zwiększyć tę liczbę, udostępnij go proszę.
SOCIAL MEDIA

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × three =

Przeczytaj poprzedni wpis:
WGS 04: Praca z cieniem – cz. I

Dostępny jest już czwarty odcinek podcastu W głąb siebie! Mówię w nim o jednej z najskuteczniejszych metod pracy ze sobą,...

Zamknij