Polecani

Polecam:

(kolejność alfabetyczno-randomowa)

Stan na: 21 września 2016

 

Projektowanie

Marta Raczyńska – grafika (m.in. boxy do produktów) – portfolio

Arek: Z Martą świetnie się współpracuje z wielu powodów. Najważniejsze dla mnie: 1) jest kompetentną graficzką, 2) umie doradzić/zasugerować alternatywne rozwiązania i nie szczędzi feedbacku, 3) bezbłędnie interpretuje poprawki i wprowadza je zgodnie z zamysłem. Bardzo polecam!

Filip Globke – design bloga

O sobie: Specjalizuję się w przenoszeniu wizerunku ludzi do Internetu. Prowadzę też szkolenia, które odkrywają genetyczne predyspozycje, a dzięki temu zwiększa się produktywność nawet w codziennych czynnościach. Punktem przełomowym w moim życiu było szkolenie z biznesu i rozwoju osobistego w Holandii w 2008 roku. Prowadzę bloga Globke.pl. Fascynuję się zdrowym modelem żywienia, a ludzie nazywają mnie „wiecznym optymistą”
Arek: Twórca niniejszego designu. Sumienny i cierpliwy w poprawkach i niezliczonych iteracjach. Solidny rzemieślnik, zna trendy i potrafi dobrze doradzić.

Małgorzata Tajnert – logo (projekt i wykonanie)

Arek: Gosia łączy wiedzę graficzną ze swojego wykształcenia ze zmysłem artystycznym. Ma dobre wyczucie i nie boi się eksperymentować. Potrafi wykonać projekt zgodnie z wytycznymi, ale co najważniejsze: sama także wychodzi z inicjatywą i proponuje modyfikacje oraz poprawki. Wykonała kilkadziesiąt wariacji logo, które jest na stronie oraz kilkadziesiąt wariacji kilku innych logo, których nie wybrałem. Bardzo sumienna.

Katarzyna Jabłońska – logo (projekt)

Arek: Kasia pasjonuje się sztukami plastycznymi. Ma doskonałe wyczucie jak wyrazić ideę za pomocą symbolu czy grafiki. Aktywnie tworzy i regularnie bierze udział w konkursach plastycznych,  co nie przeszkadza jej być zawsze skromną i pomocną. Jest autorką pomysłu na logo oraz współtworzyła i opiniowała projekt wizytówki.

 

Trenerzy, mówcy, audycje

Jakub B. Bączek

O sobie: Encyklopedycznie mówiąc: przedsiębiorca (założyciel firmy STAGEMAN), pisarz i podróżnik. A mówiąc po naszemu: zwykły facet, który znalazł pomysł za milion Euro i miał jaja by go samodzielnie od zera zbudować, zainteresowany siatkówką, golfem i buddyzmem człowiek działania i konkretów. Ma na swoim koncie kilka firm, kilkadziesiąt publikacji i masę podróży po całym świecie. Prowadzi Jbbcoaching.pl. Wolność Finansowa 50 na 50 jako audycja radiowa to pomysł Jakuba na emeryturę. Opowiada on o swoich biznesach, budowaniu niezwykłych zespołów, inwestycjach w nieruchomości i o filozofii życia.

Arek: „Piękny, młody i bogaty”, opowiada innym jak prowadzić szczęśliwe życie. Skutecznie. Jego filozofia jest mi bardzo bliska, wiele rzeczy mamy wspólnych, więc serdecznie polecam, szczególnie audycje na Kontestacji pt. „Wolność Finansowa 50 na 50”.

Andrzej Burzyński

O sobie: Założyciel Instytutu Rozwoju Osobistego KOAH Autor książek: „Od pasji do biznesu”, „Życie pełne pasji”, „Przebacz i uwolnij siebie”. Wykładowca Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego. Prowadzi blog AndrzejBurzynski.pl. Aktywny inwestor w nieruchomości. Duchowny w Kościele Zielonoświątkowym. Doświadczony szkoleniowiec, którego główną pasją jest rozbudzanie i rozwijanie potencjału zarówno swojego jak i innych. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów. Prowadzi audycję Opowieści pastora przedsiębiorcy gdzie stara się przybliżyć biblijną perspektywę przedsiębiorczości.

Arek: Autor audycji Opowieści Pastora Przedsiębiorcy prowadzonych w unikalnym i nietypowym stylu, często zabawnych, a zawsze inspirujących. Ładują pozytywną energią do działania i zasiewają dużo przemyśleń w głowie. BTW, wstawki biblijne nie są nawiedzone i są zdecydowanie dla wszystkich.

Damian Redmer

O sobie: (…) Jeśli chodzi o rozwój osobisty, to interesuję się m.in. fizjologią snu, psychologią szczęścia, psychologią sukcesu, motywacją, samodyscypliną, szybkim czytaniem, szybką  nauką… i jeszcze wieloma innymi dziedzinami, które pozwalają maksymalnie wykorzystywać możliwości naszego ciała i umysłu oraz robić wiele rzeczy lepiej, szybciej i przy mniejszym wysiłku. (…)

Arek: Niesamowity i jednocześnie bezpretensjonalny spec od rozwoju osobistego, który znalazł dla siebie bardzo oryginalną niszę – z ton naukowej makulatury wyciąga prawdziwe diamenty, z których przydatne wnioski szlifuje i prezentuje Kowalskiemu w przyjaznej i zrozumiałej formie. Ma imponującą wiedzę z psychologii i okolic. Spektrum jego działań grubo przekracza nie tylko moje możliwości percepcji, ale też limit słów, który tu sobie narzuciłem.

Kontestacja

Arek: Radio ludzi wolnych. Dużo fajnych audycji – można pobrać i słuchać w samochodzie, ogródku, biegając, prasując, grając w durnoty na kompie/telefonie itp.