Nowa recenzja i więcej książek

SOCIAL MEDIA

 

Recenzja

Po niedawno skończonej lekturze 5 języków miłości po prostu nie mogłem nie napisać recenzji tej książki. Fantastycznie prowadzi ona przez tajniki sukcesu związków, które przetrwały wiele, a nadal płonie w nich wielki ogień. Metodą okazuje się być znajomość sposobów, w jakie napełnia się zbiornik na miłość partnera. Jest ich 5, nazywane są językami miłości, a chodzi po prostu o przekazywanie miłości w taki sposób, by była ona zrozumiała dla partnera. Nadaje się nie tylko dla związków, ale też dla singli, a co lepsze, działa dla każdego człowieka: w pracy, w szkole, w domu itp.

Recenzja 5 języków miłości

15-para

 

Program partnerski

Dodatkowo, przystąpiłem do Programu Partnerskiego fajnej księgarni internetowej Tolle.pl. Dla Ciebie nie przynosi to żadnych zmian, poza bannerem z boku, w którym wybrałem rozwojowe pozycje, które warto przeczytać. W najbliższym czasie będą się pojawiać recenzje kolejnych książek, które są tam wyświetlane.

Przy okazji zapraszam też na mojego fanpage’a facebookowego anaruk.pl, gdzie wrzucam coraz częściej myśli i cytaty, które warto znać.

Zobacz więcej na:
button

Post czytano: 104 razy, a dzisiaj 1. By zwiększyć tę liczbę, udostępnij go proszę.
SOCIAL MEDIA

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 2 =

Przeczytaj poprzedni wpis:
Rozszerzenie oferty i powrót do życia!

Wracam do działania na blogu! Na razie powoli, ale skutecznie. Niebawem zobaczycie parę zmian, które chcę wprowadzić: część to kosmetyka,...

Zamknij