Nowy cykl YouTube: przemawianie

SOCIAL MEDIA

Od kilku lat zdobywam i dzielę się wiedzą, ale brak jednego kierunku powodował, że wszędzie było za mało i za rzadko. Nadal nie chcę się precyzować, nadal uważam, że przyszłość leży w interdyscyplinarności, ale jeśli miałbym postawić na jedną rzecz, to byłoby to przemawianie.

Dlatego postanowiłem w tym jednym temacie robić ciut więcej, dzieląc się tym, czego nauczyłem się przez kilkanaście lat o wystąpieniach publicznych. Co dokładnie? Ze względu na zajętość różnymi projektami, wykorzystam to, co mam, czyli kilka nagrań ze swoich szkoleń. Okazało się, że jest w nich PRZEOGROMNA ilość treści, bowiem spisując sobie wszystko, co wiem, żeby wybrać coś na szkolenie… zebrał mi się materiał na grubą książkę.

Ale że teraz nie miałbym jej jak wydać i sprzedać, to „idę w YouTube’a” i mam dla Ciebie serię filmików, którą co tydzień uzupełniam o nowe nagrania. Playlista dostępna jest TUTAJ.

Dodatkowo, szczegóły tego, czego możesz sie nauczyć zobaczysz na stronie ze szkoleniami. Pracuję już też nad nową stroną, stricte biznesową, która dedykowana będzie wyłącznie działalności komercyjnej .

Post czytano: 64 razy, a dzisiaj 1. By zwiększyć tę liczbę, udostępnij go proszę.
SOCIAL MEDIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 1 =

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowa recenzja: Od pasji do biznesu

Dostępna jest kolejna mikrorecenzja, tym razem nietypowej książki rozwojowej. Pod lupę poszła "Od pasji do biznesu" Andrzeja Burzyńskiego: podręcznik do...

Zamknij