Gościnne audycje

SOCIAL MEDIA

Czemu robić dużo, skoro można jeszcze więcej? Tworzenie to proces dający mnóstwo frajdy i spełnienia – przynajmniej wtedy, kiedy dzieli się wartościowymi rzeczami. Jeszcze więcej frajdy daje to, kiedy inni to zauważają i chcą umożliwić dawać więcej – RAZEM! Dlatego nie mogłem odmówić i z radością przyjąłem zaproszenia do innych audycji, za które dziękuję, a które chciałbym przybliżyć.

Irek Osiński zaprosił mnie na nagrania do dwóch swoich programów: Rozmowy KontRRolowane oraz Dilerzy Biznesu. W RK rozmawiamy na temat produktywności od strony organizacji komputera, plików, pulpitu itp. oraz ich niedocenianego wpływu na wizerunek przedsiębiorcy.

[idea]Organizacja pracy, to temat poruszany już przeze mnie w podcaście W głąb siebie w cyklu pt. Kompendium Produktywności – odcinek 12 i odcinek 13 (otworzy się w nowym oknie).[/idea]

W DB rozmawiamy o sensie podróży i ich wpływie na rozwój biznesu. Jacek Walkiewicz mówi, że podróże kształcą, ale tylko wykształconych ludzi. Co sądzimy o tym poglądzie? O tym już niebawem w nadchodzących odcinkach – dam znać na Facebooku lub jeśli podasz maila.

Z Andrzejem Burzyńskim przeprowadzam natomiast wywiad, w którym zdradza on kulisy życia szkoleniowca – włącznie z zarobkami, niespodziewanymi historiami i całą kuchnią tej ścieżki kariery. Rozmawiało nam się tak dobrze i padło tak dużo informacji, że musieliśmy podzielić ten materiał i audycja ukaże się aż w dwóch częściach! O niej również dam Ci znać na Facebooku lub jeśli podasz maila.

Post czytano: 119 razy, a dzisiaj 1. By zwiększyć tę liczbę, udostępnij go proszę.
SOCIAL MEDIA

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty + 7 =

Przeczytaj poprzedni wpis:
WGS 13: Kompendium produktywności cz. 2

Druga część cyklu o produktywności, czyli jak robić więcej, nie poświęcając więcej czasu. Odcinek dotyka najtrudniejszej sfery, czyli barier mentalnych...

Zamknij